גלבוע.נט

מערכת לניהול מכללות ואוניברסיטאות

גלבוע.נט

תוכנות בית השיטה מתמחה בתחום המוסדות האקדמיים, עם מגוון גדול של לקוחות וניסיון של 30 שנים בתחום. לאורך השנים צברנו ידע המאפשר לנו לספק אוסף גדול של פתרונות איכותיים בהתאם לצרכי הלקוח. כיום מועסקים בחברה עובדים בשלוש מחלקות: שירות, תמיכה ופיתוח. כל העובדים בבית התכנה צוברים ותק של שנים רבות ויחד עם זאת ניסיון וידע המאפשר לנו לשמר את ההתמחות בתחום בו אנחנו עוסקים. במערכות שלנו משתמשים עשרות מוסדות להשכלה גבוהה, מהגדולים ביותר ועד למוסדות קטנים, מידי יום אנו נדרשים לפתרונות חדשים לצרכים העולים מהשטח ומשתדלים לתת מענה מיטבי. כמו העובדים, גם הלקוחות שלנו בוחרים להמשיך לעבוד אתנו למשך שנים רבות. אנו רואים בכל לקוח שותף עסקי לכל אורך הדרך.
אנו מאמינים כי שרות איכותי הוא תנאי להצלחה ומקפידים על כך לאורך השנים. עבור כל לקוחותינו אנו מתחייבים לחוזה SLA, עם מרכז תמיכה מיומן ומקצועי המספק תמיכה וליווי הלקוחות באופן שוטף.
מערכת גלבוע.נט היא מערכת ERP המקיפה ביותר הקיימת כיום בשוק הישראלי ומספקת מענה פונקציונאלי למרב הצרכים של מוסד אקדמי. המערכת מובילה בתחומה ומשרתת מגוון גדול של לקוחות, מהמוסדות הגדולים ביותר בארץ ועד למכללות ובתי ספר קטנים עם התמחויות ייחודיות. המערכת מספקת מגוון רחב של פתרונות וממשיכה להתפתח בהתאם לצרכי הלקוחות ולחידושים הטכנולוגיים.
אנו מאמינים כי הפתרון המוצע על ידינו הינו פתרון איכותי המבוסס על תוכנה העובדת במוסדות להשכלה גבוהה לאורך שנים, בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עושר פונקציונאלי אדיר, אשר בכוחו לספק את התוצרים הנדרשים באיכות מעולה ובמועדים הנדרשים.

בכבוד רב,

שחר חדד מנכ"ל