אודותינו

פרופיל חברה

תוכנות בית השיטה בע"מ

תוכנות בית השיטה הינו בית תוכנה העוסק במתן פתרונות תוכנה למוסדות השכלה: מכללות ואוניברסיטאות, בתי ספר להנדסאים ולימודי תעודה. בית התוכנה מספק פתרונות תוכנה המקיפים את כל תחומי הפעילות במוסד האקדמי ומשרת כיום כ-80 מוסדות בכל רחבי הארץ.

ההתפתחות והצמיחה המואצים בענף המכללות והאוניברסיטאות בארץ, והתחרות שנוצרה בעקבות זאת, מובילים לביקוש גבוה לפתרונות תוכנה מורכבים ומתקדמים. בית התוכנה נדרש לעמוד בתחרות מתמדת מול חברות מקומיות ובינ"ל, אשר מנסות לפעול בתחום זה, ובאתגרים רצופים של פתרונות תוכנה לתהליכים מורכבים. לחברה ידע נצבר וניסיון רב בתחום עיסוקה. לחברה יש שיתוף פעולה עם חברה משלימה שנקראת 'ידיעון'. ידיעון היא הזרוע האינטרנטית של תוכנות בית השיטה. חזונה של החברה שמערכת 'גלבוע.נט' תספק את הפתרונות המיטביים ללקוחותיה ותמשיך להיחשב לטובה בתחומה ותהיה מותג מוביל בארץ ובעולם.

לזכר אורי כרמי ז"ל, מייסד בית התכנה >>

תוכנות בית השיטה נוסדה בשנת 1984. העיסוק בתחום מערכות תוכנה למגזר החינוכי והאקדמי החל בשנת 1988 בפיתוח למספר מכללות אזוריות ולמכללה למנהל. מאז החברה הנה אחת מספקיות התוכנה המובילות בתחום זה. החל משנת 2005 עברה הבעלות על תוכנות בית השיטה מקיבוץ בית השיטה לצוות העובדים הבכירים שלה.
בתוכנות בית השיטה עובדים כיום 15 עובדים בעלי מקצוע והיא נחשבת לספקית תוכנה מובילה בתחומה. החברה משווקת את מערכת גלבוע.נט המכילה את המגוון הנרחב ביותר של פתרונות תכנה הדרושים למוסד אקדמי. המערכת הנה מערכת E.R.P לניהול כולל של המוסד.